» » Hz.Yusuf'un Hayatı Sezon 1-2-3 Türkçe Dublaj

 

Hz.Yusuf'un Hayatı Sezon 1-2-3 Türkçe Dublaj

Yazar: JudasPriest Tarih 25-12-2018, 02:51, Gösterim: 5 763


Hz.Yusuf'un Hayatı Sezon 1-2-3 Türkçe Dublaj VCD (45 Bölüm)


En son star tvde yayınlanan Hz. Yusufun Hayatı dizisinin 1, 2. ve 3. sezonları olan Hz Yusufun Çocukluk Dönemi, Zindandan Saraya ve Vuslat bölümleri full olarak indirebilirsiniz.

Hz. Yusufun Hayatı - Çocukluk Dönemi 15 VCD
Kenan ülkesinden mısır ülkesine semavi bir hediye... Bütün insanlar için Kuran'da anlatılan en güzel, en etkileyici ve en dramatik hikâyelerden bir hikaye... Hediye edilmek üzere satın alınan semavi bir köle !Yusuf Peygamber...

Toplam 45 bölümlük dizi film olarak çekilen hz.Yusuf filminin ilk 15 bölümünü içeren sette hz. Yusufun doğumundan köle olarak Mısıra getirilmesi, Potifar ve eşi Züleyha tarafından satın alınması ve burada gençlik çağına gelmesi süreci yer almakta... Hikayelerin en güzelini Ashab-ı Kehf'in yönetmeni Faracullah Silahşör çekti.

Hz. Yusufun Hayatı - Zindandan Saraya 15 VCD
Toplam 45 bölümlük dizi film olarak çekilen hz.Yusuf filminin ikinci 15 bölümlük kısmı Hz. Yusuf´un gençlik döneminden sonraki yaşamını konu almıştır. Hikayelerin en güzelini Ashab-ı Kehf'in yönetmeni Faracullah Silahşör çekti.

Hz. Yusufun Hayatı - Vuslat 15 VCD
Kenan ülkesinden mısır ülkesine semavi bir hediyesi... Bütün insanlar için Kuran'da anlatılan en güzel, en etkileyici ve en dramatik hikâyelerden bir hikaye... Yusuf rüyasında on bir yıldızın, Güneş ve ayın kendisine secde ettiklerini görür. Babası Hz. Yakub ona bu rüyayı sakın kardeşlerine anlatma der ama kardeşler hem rüyayı hem de rüyanın yorumunu duyunca kıskançlık ateşiyle yanmaya başlarlar. Yusuf'u Kenan ülkesinde bir kuyuya atarlar. Yusuf'la, Yusuf'un güzelliğiyle kuyu bir gül bahçesine dönüşür.

Kardeşleri gömleğini de kana bulayarak, Yusuf'u kurt kaptı diye babalarına yalan söylerler ama Yakub inanmaz. ve Yusuf'u beklemek için kendine bir kulübe yapar. Hüzünler kulübesinde Yusuf'un ayrılığıyla Yakub'un gözlerine uyku yürümez,Uyku rüya olur.. Gözlerine ak düşer.

Kuyunun yanından geçmekte olan bir kafile Yusuf'u bulur ve insanların köle olarak alınıp satıldığı Mısır'a Piramitler ülkesine, satmak üzere götürür. Orada az bir fiyatla onu mısır Azîzi'ne satarlar. Aziz Potifar da onu eşi Züleyha'ya hediye eder. Hediye edilmek üzere satın alınan semavi bir köle!

hazreti yusuf hayatı tek link
Mobil Odeme ile TurboBit Premium

Kategori: DIZI


Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
<
 • 2 Yorumları: 2
 • 0 Makaleleri: 0
 • 0
24 Aralık 2018 09:29

onur33040

 • Grubu: Üye
 • Kayıt tarihi: 7.12.2018
 • Durumu: Kullanıcı çevrimdışı
 
linkler silinmiş tekrar yüklermisiniz

<
 • 92 Yorumları: 92
 • 2 619 Makaleleri: 2 619
 • 0
25 Aralık 2018 02:58

JudasPriest

 • Grubu: Yönetici
 • Kayıt tarihi: 1.08.2013
 • Durumu: Kullanıcı çevrimdışı
 
onur33040,

linkler yenilenmiştir ...

Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.