» » SUPERAntiSpyware Professional 5.6.1030 Full

 

SUPERAntiSpyware Professional 5.6.1030 Full

Yazar: pLexTor57 Tarih 15-08-2013, 04:40, Gösterim: 1 236

SUPERAntiSpyware Professional 5.6.1030 Full


SUPERAntiSpyware Professional FULL 5.6.1030

SUPERAntiSpyware, çok boyutlu tarama teknolojisi ve işlemci sorgulama teknolojisi ile yeni jenerasyon bir casus veya reklam yazılımı silme programıdır.

1.000.000'dan fazla casus yazılımı bulup silerek sisteminizi korur. Program koruyucu özelliklerinin yanında onarıcı özelliklere de sahiptir. Kesilmiş internet bağlantınızı onarır, masaüstünüzün zararlı yazılımlar tarafından zarar görmesini engeller, sistem kayıtlarını düzenler ve görev yönetimi görevini üstlenerek bu bölümlere bulaşması kuvvetle muhtemel olan casus yazılımları bulur ve yokeder. Sabit diskinizin komple veya özelleştirilmiş taramasını yapar, harici sürücüler, bellek kayıtları, kişisel dosyaları güvenli kalmaları için sürekli tarar. Spyware, adware, malware, truva atları, dialer, solucanlar, keylogger'lar ve hijacker'ları tarayarak bulabilen bu güçlü program ile bilgisayarınız zararlı yazılımların kurbanı olamayacak. Sisteminize sızmaya çalışan bu çeşit zararlı yazılımları anında tespit ederek yüklenme ve tekrar yüklenme işlemlerini engeller.

Direct Disk Access (Direkt Sürücü Erişimi) özelliği sayesinde diğer programların göremediği rootkitleri de görebilen bu güçlü program ile artık hiçbir zararlı yazılımdan korkmanıza gerek kalmayacak.

Sistem Gereksinimleri:
- Windows 2000, XP, Media Center, Vista, Windows 2003 ve Windows 7
- 400Mhz veya en az 256MB RAM ile daha hızlı işlemciProgramın SON sürümünün olduğu konuya gitmek için ; T.I.K.L.A.Y.I.N


Kategori: PROGRAM

Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.