» » Daemon Tools Ultra v5.2.0.0644

Daemon Tools Ultra v5.2.0.0644

DAEMON Tools Ultra turkce full

Daemon Tools Ultra v5.2.0.0644

DAEMON Tools Ultra, kullanıcı dostu arayüzüyle üst düzey fonksiyonların mükemmel kombinasyonunu sunan yeni bir DAEMON Tools çözümüdür. Sanal olarak disk çözümü sunar. CD, DVD, Blu-ray gibi medyalarınızı rahatlıkla oynatabilir veya görüntü edebilirsiniz. Kalıp dosyalarını sorunsuz olarak açabilirsiniz. Desteklenen kalıp dosyaları şu şekildedir; *.mdx, *.mds/*.mdf, *.iso, *.b5t, *.b6t, *.bwt, *.ccd, *.cdi, *.bin/*.cue, *.ape/*.cue, *.flac/*.cue, *.nrg, *.isz . Örneğin iso formatında olan bir programı, oyunu veya içeriği program ile açıp görüntüleyebilirsiniz. Yine iso formatında olan dvd, blu-ray medyalarını görüntü edebilir ve oynatabilirsiniz.

Diğer yandan orjinal oyunlarda cd/dvd medyasını bilgisayara takmadan oyun oynamak mümkün olmuyor. Zaman içerisinde medyalar zarar görebiliyor ve çalışmaz hale geliyor. Medya içeriğini komple kopya ederek daemon tools ile açabilir sürekli cd/dvd takmak zorunda kalmadığınız gibi medyalarınızda zarar görmemiş olur.

İşlevleri:
- MDX, MDS/MDF, ISO, B5T, B6T, BWT, CCD, CDI, BIN/CUE, APE/CUE, FLAC/CUE, NRG, ISZ kalıplarını sanal sürücüye yerleştirebilir
- Desteklenen tüm kalıp biçimlerini MDF/MDS, MDX ve ISO olarak dönüştürebilir
- CD, DVD ve Blu-ray disklerinin kalıplarını oluşturabilir
- Disk kalıplarını sıkıştırarak ya da bir kalıbı bir kaç dosyaya parçalayarak oluşturabilir
- Disk kalıplarını şifre ile koruyabilir

VHD desteği:
- Değişken ya da belirlenmiş boyutla Virtual Hard Disk (Sanal Sabit Disk) kalıpları oluşturma ve sanal sürücüye yerleştirerek okuma/yazma
- Her türlü verinizi yedeklemek için VHD kalıpları kullanma
- VHD dosyasında saklanmış verinize kolayca erişim sağlama

Uyumlu Sistemler
Windows XP
SP3 32-bit / SP2 64-bit

Windows Vista
32-bit / 64-bit

Windows Server 2008
32-bit / 64-bit

Windows 7
32-bit / 64-bit

Windows Server 2008 R2
64-bit

Windows 8
32-bit / 64-bit

Windows 8.1
32-bit / 64-bit

Programı Türkçe olmak üzere birçok dilde kullanmanız mümkündür. Kurulumda toolbar vb. şeyleri yüklememek için lütfen kurulum adımlarına dikkat ediniz.

Daemon Tools Ultra v5.2.0.0644
Sayın ziyaretçi, siteyi kayıtsız bir kullanıcı olarak görüntülüyorsunuz. Siteye kayıt olarak gezinti deneyiminizi olumlu yönde arttırabilirsiniz.

Bilgilendirme

Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.