» » Zemana AntiMalware Premium v2.70.2.262

 

Zemana AntiMalware Premium v2.70.2.262

Yazar: pLexTor57 Tarih 3-01-2017, 09:08, Gösterim: 1 098

Zemana AntiMalware full indir

Zemana AntiMalware Premium v2.70.2.262

Zemana Anti-Malware, zararlı uygulama ve kod temizleme yazılımıdır. Bilgisayarınıza bulaşan Trojan, Rootkits, Worms, Spyware ve Adware gibi zararlı içerikleri kolaylıkla silmenizi, temizlemenizi sağlar. Sahte programlar, istenmeyen tarayıcı eklentileri, toolbarlar, zararlı kodlar, reklam öğeleri yada benzeri içerikleri tek tıklama ile temizleyebilirsiniz. Kullanmış olduğunuz herhangi bir antivirüs uygulamasının yanında sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Uygulamayı Türkçe olmak üzere farklı dillerde kullanabiliyorsunuz. Sade ve basit bir arayüzü bulunmaktadır. Anlık koruma desteğide sunan uygulama ile sahte uygulama, kötü kod gibi zararlılara karşı bilgisayarınızı koruyabilirsiniz. Uygulama tek başına bir antivirüs programı değildir. Bu nedenle ücretli yada ücretsiz bir antivirüs uygulamasının yanında kullanmanız önerilir.

Kötü amaçlı yazılımları temizleme konusunda antivirüs programları yetersiz kalabilmektedir. Sık sık bu yada benzeri sorunlar ile karşı karşıya kalıyorsanız antimalware konusunda bir uygulama kullanmanız yararlı olacaktır. Uygulama düşük miktarda sistem tüketimi yapar, hızlı ve derin tanama seçenekleri sunar. Bulut tabanlı tarama sistemi ile kesin çözümler verir.

Uyumlu İşletim Sistemleri
Wİndows Xp
Windows Vista
Windows 7
Windows 8
Windows 10

Zemana_AntiMalware_fullZemana_AntiMalware_full

Kategori: PROGRAM

Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.