» » EASEUS Partition Master 13.0

 

EASEUS Partition Master 13.0

Yazar: JudasPriest Tarih 1-12-2018, 01:49, Gösterim: 2 407

EASEUS Partition Master 13.0


EASEUS Partition Master 13.0

EASEUS Partition Master , bilgisayarınızın yerel sürücüleri ile istediğiniz bölme, formatlama, silme ve yeniden boyutlandırma işlemlerini Windows açık durumda iken yeniden başlatmaya ihtiyaç duymadan kolayca gerçekleştirmenizi sağlar. EASEUS Partition Master , kullanımı oldukça basit olan program sayesinde bilgisayarınıza format (silmek ve biçimlendirmek) atmak çok basit.

Program benzerleri içerisinde pahalı ve profesyonel programlar kadar donanımlı ve kullanışlı yazılımdır. EASEUS Partition Master çalıştırmadan önce bilgisayarınızdaki çalışan programları sonlandırıp daha sonra EASEUS Partition Master'ı çalıştırıp işlem yapmak istediğiniz sürücüye sağ tıklayıp gerçekleştirmek istediğiniz işlemi seçerek programı kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Program işlemini bitirdikten sonra son olarak sizden onay ister böylelikle işlemde bir sorun var ise yapılan değişikliği geri döndürebilirsiniz. Kullandığınız işletim sistemi Windows Server 2003 ise programın çalışabilmesi için SP2 güncellemesinin yapılmış olması gereklidir

Mobil Odeme ile TurboBit Premium


EASEUS Partition Master 13.0

indirmek için ... TIKLAYIN ...Rar Şifre : www.downloadtr.gen.tr

Kategori: PROGRAM


Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.