» » SolidCAM 2019 SP1 (64-Bit)

 

SolidCAM 2019 SP1 (64-Bit)

Yazar: JudasPriest Tarih 24-03-2019, 15:49, Gösterim: 165

SolidCAM 2019 SP1 (64-Bit)

SolidCAM 2019 SP1 (64-Bit)


SolidCAM, SolidWorks’e entegre en iyi CNC Programlama CAM yazılımıdır.Tek pencere entegrasyonu sayesinde SolidWorks arayüzünü terk etmeden CAM yapma imkanı sunan SolidCAM programı , güçlü altyapı ve kullanıcı dostu arayüzü ile Solidcam imalat sürecinizin her aşamasında sizi destekler.

Solidcam ile CAD dosyalarında yapılan herhangi bir değişiklik otomatik olarak CAM dosyalarınıza yansır. Montaj ortamında çalışma kabiliyeti ile tüm bağlama aparatı ve fikstür tasarımlarınızda size kolaylık sağlar. Solidcam güçlü post processor dosyası tüm kontrol üniteleri ile uyumlu çalışmanızı sağlar.

SolidCAM programı ;

Makine imalat,
Havacılık ve savunma sanayi,
Elektrik elektronik,
Otomotiv,
Döküm,
Kalıpçılık,
Medikal gibi tüm sektörlerde kullanılmaktadır.

SolidCAM programı ;

2.5 Eksen Frezeleme,
i-Machining,
3 Eksen Frzeleme (High Speed Machining)
İleri 3 Eksen Frezeleme (High Speed Surfaces)
4\5 Eksen Pozisyonlamalı Frezeleme
4\5 Eksen Sürekli Frezeleme,
Torna ve C Eksen (XYZCB ) Tornalama,
Back spindle ve Multi taret opsiyonu
Tel Erozyon Modülü

Freze:
3 eksen frezeleme, 4/5 eksen Simultane ve Pozisyonlamalı frezeleme operasyonlarının tamamını destekler. Güçlü çizgisel ve katı simülasyon desteği dışında ve gerçek tezgah ortamını sağlayan Makine Simülasyonunu da desteklemektedir.

Torna:
Tüm tornalama operasyonlarını ve kompozit takımları destekler. Balans kaba tornalama, 4 eksen simultane tornalama ve çoklu-taret senkronizasyonunu desteklemektedir.

iMachining:
Benzersiz patentli 'teknoloji shirbazı'yla tezgah, malzeme ve takım özelliklerini birlikte kullanarak en uygun devir ilerleme ve adımlamaları kullanarak formlu sprial takımyolları oluşturur. İşleme zamanını minimum %70 oranında azaltarak takım ömrünü önemli derecede arttırır.

Tel Erezyon:
2/4 Eksen tel erezyon tezgahlarını destekler. Sabit ve değişken açılı parçalar, 4 eksen kontürleri işler. Tamamen kullanıcı kontrollü duraklama noktaları ve tel kesme şartlarını sağlamaktadır.

Not : Program ingilizce'dir. İngilizce olarak kurmak gerekiyor. Dosya içerisinde ayrıca resmi Türkçe, Almanca ve Fransızca dil dosyaları bulunuyor. Dil dosyalarını nasıl ekleyeceğinizi dosya içersinde mevcuttur. Yine aktivasyonu anlatan Türkçe anlatım dosyada mevcut. Program solidworks 2012-2013-2014-2015-2016-2017 ve 2018 ürünleri ile uyumludur.


Mobil Odeme ile TurboBit Premium


SolidCAM 2019 SP1 (64-Bit)

sp1 sürümünü indirmek için ... TIKLAYIN ...
Rar Şifre : www.downloadtr.gen.tr

Kategori: PROGRAM


Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.