» » IObit Driver Booster PRO v1.0.0.733

 

IObit Driver Booster PRO v1.0.0.733

Yazar: pLexTor57 Tarih 21-10-2013, 19:09, Gösterim: 1 529

iObit Driver Booster PRO v1.0.0.733


IObit Driver Booster PRO v1.0.0.733

Bilgisayar donanımlarımızın sürücüleri zaman içerisinde eskiyebilmektedir buda performans yada sistem sorunlarına yol açmaktadır. Bu nedenle güncel sürücüleri kullanmak her daim yarar sağlamaktadır. Özellikle oyun oynayan kullanıcıların bu konuda dikkatli olması önerilmektedir. Güncel sürücüler ile oyunlardan daha iyi performanslar almak mümkündür. Program ile tarama yaparak güncel sürücüleri indirebilir ve kurabilirsiniz.

Oyun kullanıcıları haricindede elbette güncel driverlerı kullanmak oldukça önemlidir zira eski driverler hem performansı etkileyebilir hemde güvenlik açıkları teşkil edebilir.

Program Türkçe olmak üzere bir çok dilde kullanmak mümkündür. Tarama işlemlerini Ayarlar sekmesinden otomatik olarak ayarlayabilirsiniz. Örneğin günlük, aylık, haftalık güncelleme kontrolü yaptırabilir veya bu özelliği devredışı bırakabilirsiniz. Eğer güncellenmesini istemediğiniz bir sürücü varsa ve bunun için taramanın devredışı olmasını istiyorsanız yine ayarlar kısmından bu donanımı yada donanımları ekleyebilirsiniz. Yine ayarlar sekmesinden indirilen driverların sessiz modda kurulmasını sağlayabilirsiniz.

IObit Driver Booster PRO v1.0.0.733Programın SON sürümünün olduğu konuya gitmek için ; T.I.K.L.A.Y.I.N


Kategori: PROGRAM

Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.