» » LC Technology Solid State Doctor v3.0.2.9 Full

 

LC Technology Solid State Doctor v3.0.2.9 Full

Yazar: pLexTor57 Tarih 5-12-2013, 03:43, Gösterim: 1 419

Solid State Doctor


LC Technology Solid State Doctor v3.0.2.9 Full

SSD disklerinizin performansını geliştirmek için oldukça yararlı bir programdır. Program sayesinde diskiniz ile alakalı tüm bilgileri görebilirsiniz bunlardan bazıları; model numarası, seri numarası, firmware sürümü, port numarası, disk boyutu, ATA sürümü, desteklenen özellikler, sürücü sıcaklığı şeklindedir.

Disk üzerinde optimize işlemleri yapabilirsiniz. Optimize için TRIM aracı mevcuttur. S.M.A.R.T Status (Raporlama, analiz) özelliği mevcuttur. Secure Drive Wipe özelliği ile disk üzerinde silme işlemleri yapabilirsiniz. Bu işlem geri alınamamaktadır. Normal silme işlemlerinde veri kurtarma programları işe yarayabilmekte, veri geri alınabilmektedir. Ancak wipe özelliği ile silinen veriler geri alınmamaktadır.

Özet olarak SSD diskiniz var ve diskin yanında dişe dokunur bir program verilmediyse bu program alternatif olabilir. Disk hakkında tüm bilgileri görebilir, analiz yapabilir, geri alınamayacak şekilde silme işlemlerinin yanı sıra TRIM özelliği ile ekstra performans elde edebilirsiniz.

LC Technology Solid State Doctor v3.0.2.9 FullProgramın SON sürümünün olduğu konuya gitmek için ; T.I.K.L.A.Y.I.N


Kategori: PROGRAM

Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.