» » iCare Data Recovery Pro 8.1.0.0

 

iCare Data Recovery Pro 8.1.0.0

Yazar: JudasPriest Tarih 14-04-2018, 02:12, Gösterim: 1 982

iCare Data Recovery Pro 8.1.0.0

iCare Data Recovery Pro 8.1.0.0


iCare Data Recovery Pro, 4 bölümden oluşan bir veri kurtarma programıdır. Silinmiş olan dosya ya da resimlerinizi kurtarmanıza yarar ve size farklı 4 özellik sunar.

Partition Recovery: Bozuk sürücüler, yanlışlıkla biçimlendirilmiş diskler, bozuk FAT ya da olası bir veri kaybı durumlarında kurtarma işlemi gerçekleştirir.

Advanced File Recovery: Gelişmiş dosya kurtarma özelliği ile insan hatası, yazılım hatası ya da bir virüs nedeni ile silinmiş, hasar görmüş dosyaları bulmanıza yarar.

Deep Scan Recovery: Derin tarama özelliği RAW arama adlı teknolojiyi kullanır, Partition Recovery, Format Recovery, Advanced Files Recovery ile başarısız olursanız Derin tarama özelliğini kullanmanız önerilir. Deep Scan Recovery yapmış olduğu derin tarama ile en iyi sonucu verir.

Format Recovery: Disk, hafıza kartı, SD kartlar ve benzeri kartlarınızı yanlışlıkla sildiniz ya da formatladınız Format Recovery özelliği ile ister hızlı format atılmış olsun isterse tam format, verilerinizi kurtarmanıza olanak sağlar.

Mobil Odeme ile TurboBit PremiumProgramın SON sürümünün olduğu konuya gitmek için ; T.I.K.L.A.Y.I.N


Kategori: PROGRAM


Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.