» » Incomedia WebSite X5 Professional v13.1.5.15 Türkçe Full

 

Incomedia WebSite X5 Professional v13.1.5.15 Türkçe Full

Yazar: pLexTor57 Tarih 19-07-2017, 22:15, Gösterim: 4 244

Incomedia WebSite X5 Professional full

Incomedia WebSite X5 Professional v13.1.5.15 Türkçe Full

Incomedia WebSite X5, web tasarımına yeni başlayanlar için mükemmel bir web sitesi tasarım programıdır. İçerisinde web tasarımı hakkında hiç bir bilgisi olmayan kişilerin bile web sitesi yapmasını sağlayan entegre bir site sihirbazı barındırır. Bu sihirbaz site içerisindeki menülerden tutun da programla birlikte gelen yüksek kalitedeki tam 70 hazır site şablonundan istediğinizi seçmeye kadar her konuda size yardım eder ve sitenizi belki de tek satır kod yazmadan tamamlamanızı sağlar.

Web sitenizin genel ayarlarını, sayfalarını, site haritasını, gelişmiş ayarlarını yapılandırktan sonra yayına hazır hale getirebilirsiniz. Tüm bunları bir anda yapmanız zorunlu değildir. Örnek olarak belirli bir alanın çalışmasını yaptıktan sonra projenizi kayıt edebilir daha sonra dilediğiniz zaman çalışmanıza devam edebilirsiniz.

Program içerisinde 1.500 adet tema artı olarak mobil uyumlu temalar gelmektedir. Web sitelerinizde kullanabileceğiniz resim dosyalarıda program içerisinde gelmektedir. Program ile tasarımlarınızı yapabilmenizin yanı sıra mevcut html, html5 kodlarınızda kullanabilirsiniz. Dahili editörü sayesinde videolarınızı, resimlerinizi, javascript yada benzeri materyellerinizi kolayca ekleyebilirsiniz.

* Kod bilginiz olmasada tasarımlarınızı yapabilirsiniz ancak programın bu sürümü ile dinamik web siteleri yapmak mümkündür. Veritabanı ve dinamik kod bilgisine sahipseniz bu sürüm ile örnek olarak ziyaretçi defteri, dinamik olarak güncellenebilir web siteleri yapmanız mümkündür.

Incomedia WebSite X5 Professional v13.1.5.15 Türkçe Full
Incomedia WebSite X5 Professional v13.1.5.15 Türkçe Full

Kategori: PROGRAM

Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
<
  • 2 Yorumları: 2
  • 0 Makaleleri: 0
  • 0
7 Aralık 2013 20:46

oz_akgl

  • Grubu: Üye
  • Kayıt tarihi: 6.12.2013
  • Durumu: Kullanıcı çevrimdışı
 
Arkadas bunu indirdim ben ama içinden dolu pack çıktı bunları nasıl kuracam bilgis olan var mı

Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.