» » Revo Uninstaller Pro v3.1.8 + Portable

 

Revo Uninstaller Pro v3.1.8 + Portable

Yazar: pLexTor57 Tarih 21-12-2016, 04:47, Gösterim: 2 096

Revo Uninstaller Pro full indir

Revo Uninstaller Pro v3.1.8 + Portable

Revo Uninstaller istenmeyen programları veya kullanıcı kayıtlarını silmeniz için size yardımcı olabilecek bir program kaldırma aracıdır.

Hızlı ve gelişmiş algoritmik yazılımı ile programlanmış bu küçük program ile sisteminizi taratabilir ve gereksiz programları bulup istediğinizi silebilirsiniz. Aslında Windows Denetim Masası bölümünde bulunan "Program Ekle veya Kaldır" özelliğinin hemen hemen aynısı olan bu programda artılar daha fazla. Çünkü çoğu programı "Program Ekle veya Kaldır" bölümünde bulamazken bu program ile bir taramada sistemde kayıtlı olan tüm programları bulabilirsiniz. Sadece program veya dosyaları da değil klasörleri ve kullanıcı kayıtlarını da bu program sayesinde silebilirsiniz. Ve bu silmeler sisteminizde bir hızlanmaya yol açacağı için işinize gelecektir.

Ayrıca programda bulunan kendine özgü avcı modu ile "hunter mode" kullanımı daha kolay ancak oldukça etkili ve başarılı bir sistem işlev yönetim raporu sunuluyor.

Program özellikleri:
Auto Start Manager: Windows başlangıç bölümünde hangi programların otomatik olarak çalışacağını belirleyebilirsiniz.
Windows Tool Manager: Kolay ve etkili kullanımı ile her Windows işletim sisteminde bulunan özellikleri ve seçenekleri belirleyebilirsiniz.
Junk Files Cleaner: Sık kullanılan dosyalar bölümündeki geçmişe ait çöp dosyaları silebilirsiniz.
Browsers History Cleaner: İnternet tarayıcı geçmişlerini, ziyaret edilen sayfa geçmişlerini temizleyebilirsiniz. Mozilla Firefox, Internet Explorer, Netscape, Opera browserları için kullanılabilir.
Office History Cleaner: MS Office geçmişini temizleyebilirsiniz.
Windows History Cleaner: Son kullanılan dosyalar geçmişini veya Windows ortamında kayıt edilmiş tüm geçmişleri silebilirsiniz.


Windows 2000/XP/2003/Vista/2008/7 sistemleri ile uyumlu çalışır.

Revo Uninstaller Pro v3.1.8 + Portable

Kategori: PROGRAM

Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.